wtorek, 24 lipca 2012

Okropnie spóźniony lipcowy słoik tusalowy

Jak w tytule... Mam nadzieje że mnie to opóźnienie nie zdyskwalifikuje całkiem  z zabawy :( Na swoją obronę mam tylko to, że ugrzęzłam na wyjeździe do rodzinki na wieś, gdzie gdy termin tusalowego postu był, ani netu  ani słoiczka mego nie było... :( Słoik jak widać pasie się dalej na ścinkach kordonka, z którego to nadal i wciąż powstają przeróżne twory koralikowe :)


A teraz podzielę się moim dzisiejszym ogromnym szczęściem jakie mnie spotkało :D W końcu mam swoje miejsce w domu. To moje odzyskane ze strychu biurko, upchnięte w kąt pokoju na którym mam cały swój warsztat pracy. Może i nie jest największą ozdobą pokoju, ale w końcu nikomu nie przeszkadzam, nie muszę się przemieszczać, i wciąż składać i rozkładać ze swoim bajzlownikiem ;) Aż mnie normalnie wena dopadła i gdyby nie to że jutro trzeba do pracy, to pewnie nie poszłabym dzisiaj spać tylko dłubała i dłubała :D


I na koniec mój pierwszy sznur koralikowy robiony metodą ukośnika. Dość grubaśna (1,2 cm średnicy) bransoletka dla mamy na imieniny w jej ulubionych kolorkach. Sznur na 10 koralików w rzędzie wykonany z toho 8o z użyciem pięciu kolorów. Wzór wymyśliłam sama :)4 komentarze:

 1. Very nice blog!

  Istvan
  Editor

  http://freehungarianvoice.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Efektownie wygląda ta bransoletka! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. ładna bransoletka ^^ no i gratuluję swojego miejsca do pracy :) pamiętam jaką ja miałam radochę, jak dorobiłam się własnego biurka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. śliczne są twoje grubaski, i jaki porządek w miejscu pracy...pozazdrościć. U mnie ciągle się bałagani :) Dzisiaj zabieram się za mojego pierwszego grubaska

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...