sobota, 2 lipca 2016

Darmowe wzory wróciły :)

Chciałabym tylko poinformować, że miałam chwilowy problem z umieszczaniem darmowych wzorów. Serwer na którym umieszczałam dla Was pliki do pobrania uznał, że samo jego wykorzystywanie bez stworzenia strony, na której mógłby atakować reklamami jest niezgody z jego klauzulą sumienia i się zablokował :D No to mając na uwadze, że wzorów będzie przybywać a i jeszcze mam kilka innych pomysłów do których serwer będzie mi potrzebny wzięłam i po prostu wykupiłam hosting. Także wzory darmowe wróciły. Pojawiło się klika nowych więc zapraszam do częstowania się :) Następne się już tworzą...

A przy okazji zdradzę Wam coś... Napisałam do naszego polskiego najlepszego czasopisma o koralikach Beading Polska z propozycją publikacji moich płatnych wzorów.... wstępnie byli zainteresowani... zobaczymy... jeśli zdecydują się je publikować to jest szansa, że niedługo kupując czasopismo (polecam) będziecie mogły również z nich korzystać :)

No i na koniec lokowanie produktu... Do wyrobu bransoletek techniką peyote polecam koraliki Myiuki Delica. Koraliki można nabyć w sklepie Royal-Stone - akcesoria do tworzenia biżuterii, a wpisując przy zakupach kod: LUNAMIS12 otrzymacie 12% rabatu !


Miłego weekendu :)

2 komentarze:

  1. Dzięki temu, że znalazłam Twojego bloga postanowiłam spróbować peyote i właśnie ćwiczę wzór #011Pf :) Dziękuję Ci bardzo za udostępnienie!

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...