czwartek, 19 listopada 2015

I Ogólnopolskie Mistrzostwa w Tworzeniu Biżuterii
Całkiem niedawno sklep Korallo ogłosił na swoim profilu, iż wraz z partnerskimi firmami organizują I Ogólnopolskie Mistrzostwa w Tworzeniu Biżuterii. Po dłuższej chwili zastanowienia się czy to już jest ten czas, czy podołam, czy powinnam... podjęłam decyzję o zgłoszeniu swojej kandydatury. Do ścisłego grona uczestników miało zakwalifikować się tylko 50 osób. Jury wyłoniło szczęśliwą 50-tkę na podstawie dotychczas prezentowanych prac. Nie ukrywam, że widząc jakie utalentowane artystki zgłaszają swoją chęć udziału miałam sporo wątpliwości czy znajdę się wśród nich. Z wielką radością jednak ogłaszam wszem i wobec że TAK!!! Zakwalifikowałam się!!! :)
Zasady są takie, że każda z nas dostała na start identyczny zestaw półfabrykatów, z których mniej więcej w ciągu miesiąca musi stworzyć dowolną pracę konkursową. Obostrzeniem jest niemożność dodawania innych elementów spoza zestawu. A zestaw prezentuje się tak:
Jak widać elementów nie ma za dużo co jest dodatkową trudnością, ale w końcu to są mistrzostwa i nikt nie mówił że będzie łatwo :) Tu muszę z przyjemnością zaznaczyć, że ogromnie pozytywnie zaskoczyły mnie koraliki NihBeads które dostałam w zestawie. Są bardzo równiutkie, mają sporą paletę kolorów i chyba docelowo się na nie przerzucę :) To na razie tyle. W najbliższym czasie kolejny post o postępach w mojej pracy konkursowej. W każdym razie projekt w głowie i na kartce już jest ! :D


6 komentarzy:

 1. Wiedziałam, że się zakwalifikujesz :D Gratuluję, trzymam kciuki i będę kibicować :) Powodzenia :D :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę powodzenia. Bez wątpienia będziesz moją faworytką. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. trzymam kciuki :) i za Ciebie i za inne uczestniczki i za siebie ;P przypuszczam, że w efekcie końcowym ujrzymy wiele przepięknych prac :) pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za słowa wsparcia, trzymane kciuki i dobre myśli, przydadzą się bardzo :) A współuczestniczkom przesyłam to samo i trzymam kciuki za nas wszystkie :)

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...