środa, 11 grudnia 2013

Moje "dłubanki" na Beads-Perles :)

No cóż, nadszedł ten moment kiedy muszę się czymś pochwalić :D Wiedziałam o tym już od tygodnia (zostałam zaproszona), ale dopiero wczoraj się dokonało :) Jest taka strona, na której można znaleźć krótkie wywiady z artystami z całego świata tworzącymi biżuterię. Jest tam umieszczonych już ponad 700 twórców o naprawdę znaczących nazwiskach, w tym również kilkorga z Polski i właśnie wczoraj wśród nich została też przedstawiona moja skromna twórczość ;) Jestem dumna :)


7 komentarzy:

  1. Wielkie gratulacje!!! Ja to jednak mało gramotna jestem:)Czytam ten wywiad z Tobą i się meczę po hiszpańsku (chyba?), potem zjeżdżam myszką i ciesze się,że po angielsku- skumałam więcej...., wreszcie załamałam się jak zobaczyłam, że jest i po polsku! I po co siew tak mordowałam:) Jeszcze raz wielkie gratulacje i pozdrawiam!:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Congratulations on your interview!!!
    I love everything you do and from now on, I follow.
    Greetings!!!
    Lyra

    OdpowiedzUsuń
  3. Gratulacje! Hehe jak dobrze, że jest wersja po Polsku:)

    OdpowiedzUsuń
  4. Bardzo dobrze że się chwalisz - możemy się z Tobą cieszyć. Ale i Tobą chwalić ja już trzem osobom powiedziałam że moja blogowa koleżanka jest w beads-perles :)

    OdpowiedzUsuń
  5. Twoją cichą wielbicielką jestem od pewnego czasu. Gratuluję i pozdrawiam serdecznie :)

    OdpowiedzUsuń
  6. Dziękuję Wam Wszystkim ogromnie ogromniascie :) Tu przydałby się jakiś post dziękczynny ale ja chyba lepiej władam jednak szydełkiem niż słowem, więc nie będę się produkować tylko jeszcze raz najszczerzej jak potrafię... Dziękuję :)

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...