środa, 5 października 2011

Wena atakuje w dziwnych momentach ;D

Mały dowód na to że nawet wykład z języka obcego potrafi być twórczy i kreatywny :D Szczególnie w przypadku kiedy się nie wiele rozumie z tego co mówi wykładowca (jakby nie mógł mówić po polsku), jest piękny leniwy sobotni poranek, a za "szkolnym" oknem cudownie świeci jesienne ciepłe słońce. No to cóż się dziwić, że moje myśli powędrowały w zupełnie w innym kierunku i nie broniąc się jakoś specjalnie, dały zaatakować wenie. W wyniku tego niespodziewanego ataku w połączeniu z niedbale przekładanym między palcami długopisem, powstało kilka nowych wzorów i projektów biżuterii.
Na razie tylko na papierze, ale mam nadzieję, że w ramach maksymalnego wykorzystania tej niewielkiej ilości wolnego czasu jaką posiadam, zaczną jednak niebawem przybierać gotowe i namacalne formy :).

6 komentarzy:

 1. To, ze powstały projekty podczas, wykładów, to mnie nie dziwi, bo znam sytuację z własnego doświadczenia, ale za to zdumiewają mnie Twoje graficzne talenty, pięknie rysujesz!

  OdpowiedzUsuń
 2. ja zawsze rysowałam w liceum na matematyce :) od przodu zeszyt był zapełniony liczbami, a od tyłu 1/4 zeszytu była zasmarowana rysunkami :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pomysły świetne, czekam na finalną realizację bo zapowiada się magicznie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. No ... na coś się przydają nudne wykłady :-) Twoje projekty wyglądają nieźle ... czekamy na realizację :-)
  Ja czasami też tak mam ... zamiast pracować, na karteluszkach szkicuję "biżuteryjne projekciki". Założyłam sobie specjalny segregator i gromadzę te karteluszki (prawie każda inna) ... kiedyś się przydadzą.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję Wam Wszystkim ślicznie za komentarze :)

  Danielo dzięki za pochwały pod kątem moich bazgrołków :D

  Tuome ja dokładnie tak samo. I to nie tylko zeszyt z matmy tak wyglądał, ale większość zeszytów zawierała materiał niespójny z przeznaczeniem zeszytu np.: wzory swetrów, projekty sukienek, itp. :D

  Wiedźmo kochana Ty dobrze wiesz co piszesz, pisząc o magii :) Na pewno w każdy z nich jak zawsze włożę jakąś część swojej pozytywnej energii. :)

  Agnieszko dobry pomysł z tym segregatorem, muszę też sobie takowy kupić. Dziękuję za dodanie mnie do obserwowanych i pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Czekam na biżuterię wykonaną z tych projektów, ja moje trzymam w zeszycie i na luźnych kartkach. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...