niedziela, 16 października 2011

Ale się nawywijało :- /

Pół dnia dzisiaj walczę z tym nieszczęsnym bloggerem. Nie pomyślałam i jak zakładałam bloga to zrobiłam to na adresie mailowym, który niedługo ulegnie wygaśnięciu, a nie mam zamiaru go przedłużać i opłacać. Okazało się że zmiana adresu mail do logowania na bloga jest niemożliwa, więc zaczęłam szukać na guglach co można innego w tym temacie zrobić. Znalazłam taką radę żeby w ustawieniach dołączyć do bloga nowego użytkownika z nowym e-mailem, nadać mu prawa administratora, a stary profil usunąć i będzie można logować się przez nowy adres. Fakt - działa to tylko że .... straciłam całą listę blogów obserwowanych. Znowu szukanie jak to odzyskać. Znalazłam - trzeba wyeksportować na starym adresie całą listę do czytnika google, a potem na nowym adresie ją zaimportować. Udało się ale....w efekcie tego w jednym momencie dołączyłam ponownie do obserwatorów na wszystkich blogach z mojej listy. Nie chcąc robić bałaganu, żeby nie było u Was w obserwatorach dwóch takich samych profili obserwujących usunęłam na starym profilu wszystkie blogi z listy. Poskutkowało, już tylko jedna Lunamis Was podgląda, za to teraz u osób, które mnie obserwują nie wyświetla się info o moich nowych postach :-/ Szał, normalnie szał z tym blogiem. No trudno, już nic nie mieszam bo całkiem go w kosmos wysadzę. Musi zostać tak jak jest. Wszystkich przepraszam za bałagan i zawirowania i nic już więcej nie kombinuję :) Ewentualnie wciąż zainteresowanych  moim blogiem zapraszam do ponownej obserwacji.

10 komentarzy:

 1. Ha, ha - nie przejmuj się sama swojego czasu ze swoim blogiem nawywijałam ale wszystko dobrze się skończyło :) uściski :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiem o co chodzi bo u mnie się wyświetlił Twój nowy wpise a i w obserwowanych jesteś bez zmian :)

  OdpowiedzUsuń
 3. No same widzicie że jakieś cuda mi się z nim dzieją. Andape w takim układzie tym bardziej już nic nie ruszam - może się już samo naprawiło :D

  OdpowiedzUsuń
 4. U mnie tez pojawiła się informacja o nowym wpisie u Ciebie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jesteś bystra, ja bym sobie nie poradziła takim problemem!

  OdpowiedzUsuń
 6. U mnie również pojawiła się informacja o nowym wpisie. Na Twoim blogu w obserwujących też jestem ... więc chyba wszystko jest w porządku :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dzięki Wam ogromne za wszystkie informacje :) no to by wyglądało na to że chyba się naprawiło i jest już ok :D wobec tego na razie nic już nie kombinuję :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Aha to już wiem dlaczego po raz trzeci nie mogę Cię wrzucić do moich "inpirowanych", a szkoda.
  Myślę, że możesz transportować swój blog na nowy adres. Jednak nie jestem ekspertem w tej dziedzinie. Jak nic z tego nie wyjdzie, proszę przypomnij się jakimś komentarzem.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 9. hmmm. coś mi komentarzy nie chce wrzuca... Ja niedawno zakładałam sobie maila nowego (takiego poważnego, z imieniem i nazwiskiem :P) na gmailu... i automatycznie na blogu podmieniło mi poprzedniego maila (na WP) na ten nowy na gmailu. I nie zauważyłam przy tym żadnych problemów. Potem próbowałam jeszcze zmienić stary adres na ten na gmailu w profilu i też bez problemów się udało. Może popróbuj coś w tą stronę i koniecznie na Chromie - tam chyba blogger ma najmniej problemów.

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...