Przejdź do głównej zawartości

Wielkie odkurzanie i ściąganie pajęczyn :D

Jak w tytule :D ... Czyli powrót na bloga i porządków czas. To jest post tymczasowy i zostanie usunięty zaraz po odgruzowaniu bloga :D

Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Ostatnio "wydłubane" :D

Wiecie co ... ? Ja już wiem czemu jak tak rzadko wrzucam coś na bloga. Ostatnio doszłam do tego, że problem jest nie w tym, że ja mało robótkuję, tylko największy problem leży w tym, że ja po prostu nie cierpię robić zdjęć :D Musze popracować nad tą przypadłością, a póki co korzystając z tego że się dzisiaj w końcu zmusiłam i obfociłam ostatnią produkcję to lecim... Dwustronna bransoletka typu "Caterpillar", popularnie zwana gąsieniczką. Koraliki Toho 11o/8o w trzech kolorach, wykonana metodą szydełkową. Trzy dwustronne bransoletki typu "Caterpillar". Koraliki Toho 11o/8o, wykonane metodą szydełkową. Bransoletka typu "Cellini" (skręcana). Koraliki Toho 11o/8o w czterech kolorach, wykonana metodą szydełkową. Bransoletka typu "Wąż koralikowy". Wykonana metodą szydełkową ściegiem ukośnym na 9 koralików w rzędzie. Koraliki Toho 8o w czterech kolorch.

Bransoletka "Mokosza"

Jakoś tym razem nie mam pomysłu na opis :D Po prostu powstała sobie tak bez żadnej historii w tle i jest... wykonana haftem koralikowym z użyciem koralików Toho i Preciosa.