Wydarzenia


12.03.2016 - Uczestnictwo w I Targach "Kobiety w Centrum"

Pierwszy raz miałam okazje "na żywo" pochwalić się swoimi pracami szerszemu gronu :)
Dzięki uprzejmości Beatki z Galeria Koral-Art w Opolu, która podzieliła się ze mną swoim stoiskiem mogłam wziąć udział w odbywającej się w CWK pierwszej edycji Targów "Kobiety w centrum". Z przyjemnością dołączam link do artykułu zamieszczonego przez portal www.24opole.pl, w którym moje stoisko zostało określone jako "jedno z najbardziej oryginalnych" :)


04.03.2016 - Nagroda w konkursie Preciosa

Moja kolia "Syberia" nagrodzona w codwumiesięcznym konkursie organizowanym przez Preciosa Ornela. Tematem była zima, wymaganym materiałem koraliki Preciosa a techniką haft koralikowy.


Nagroda to kilo koralików Preciosa i kilka bardzo miłych upominków :)

16.02.2016 - Krótka przygoda z telewizją ;)

Razem z Beatą z Galerii Koral-Art i Kasią właścicielką sklepu Mandala w Opolu miałyśmy okazję i przyjemność zaprezentować swoje prace, przybliżyć nasze pasje i poopowiadać trochę o rękodziele w programie Opolskie o poranku w TVP3 Opole. Naszą z trudem skrywaną tremę przed kamerami można oglądnąć klikając na poniższe foto - (nasz blok od 50-tej minuty)

29.01.2016 - I miejsce w Mistrzostwach w Tworzeniu Biżuterii

Moja kolia "Shesire" zdobywa pierwsze miejsce w I Ogólnopolskich Mistrzostwach w Tworzeniu Biżuterii organizowanych przez firmę Korallo i producenta koralików NihBeads
LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...