piątek, 1 lutego 2013

W szarościach i wężowo :)

Znów mnie jakiś czas nie było, ale jak tu u mnie bywa, spokoju nie ma, (już nawet na niego nie liczę), a nowy rok zawsze przychodzi z "przytupem" mniej lub bardziej rujnując mi już jakoś z trudem poukładane w ciągu poprzednich 360-ciu dni życie. Teraz też nie mogło być inaczej, styczeń nie zaczął się optymistycznie i potrzebowałam trochę czasu , żeby się ogarnąć w nowych realiach i odzyskać "równowagę psychiczną" :) Ale nie narzekam, bom przecie niepoprawna optymistka jest, a i Was też nie będę zamęczać swoimi problemami, bo nie w tym celu  ten blog istnieje. Jedyna, choć nieco wątpliwa korzyść ze zmian - znowu mam mnóstwo czasu na robótkowanie :) Zamówień na całe szczęście póki co też sporo, niestety wciąż te same wzory. Ale kilka nowości też się w między czasie stworzyło. Na przykład dwa nowe wzory bransoletek:

Geometrycznie w szarościach...... i pytonowo - wężowato :) ...... i komplet szafirowych octagonów Swarovskiego oplecionych srebrnymi  koralikami Toho - kolczyki i zawieszka ...


... oraz, również utrzymana w niebieskościach, zawieszka na łańcuszek. Centrum stanowi przepięknie mieniący się octagon Preciosy "ubrany" jak wiadomo w koraliczki Toho :)


Na razie to tyle :) Pozdrawiam Wszystkich zaglądających, odwiedzających, witam nowo przybyłych i dziękuję za wszystkie komentarze :)


LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...